Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta Forma-Gąsior

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Dostawa

Przesyłka kurierska

Ze względu na nietypowe rozmiary dekoracji dostawa kompozycji odbywa się tylko kurierem.

Koszt wysyłki na terenie Polski wynosi 15 PLN

Kurier za pobraniem to koszt 19 PLN

Darmowa dostawa jest dostępna dla zamówień powyżej 400 PLN przy przedpłacie przez system transakcyjny. Opcja darmowej dostawy pojawia się automatycznie po przekroczeniu 400zł.

Wybrana kompozycja zostanie wysłana Przez firmę wysyłkową DPD i trafi do Państwa w ciągu 3-7 dni od złożenia zamówienia – jednak w przypadku świąt takich jak Wielkanoc, Wszystkich Świętych czy Boże Narodzenie czas realizacji może ulec wydłużeniu, dlatego gorąco zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem.

Koszt wysyłki dla pozostałych krajów Unii Europejskiej wynosi 70 – 140 PLN w zależności od kraju – by dowiedzieć się ile zapłacą Państwo za przesyłkę, prosimy o kontakt – wszelkie informacje znajdują się w zakładce “szybki kontakt”. wtedy szybko ustalimy bieżące ceny wysyłek oraz przybliżony czas oczekiwania.

W przypadku zamówień poza terenem Polski opcja kuriera za pobraniem nie jest dostępna u firm przewozowych, prosimy więc o płatność przez system transakcyjny.

Odbiór osobisty

Od drugiej połowy sierpnia udostępniamy również dla Państwa opcję odbioru własnego przy wcześniejszym ustaleniu daty, pod adresem:

ul. Słoneczna 21

55-114 Rogoż