Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Ekskluzywne dekoracje na grób z latarniami

Ekskluzywne dekoracje na grób z latarniami
15 października 2020 Marta Justyńska
ekskluzywne dekoracje na grób

Ekskluzywne dekoracje na grób nie muszą być wykonane jedynie z żywych kwiatów. Sztuczne kwiaty również mogą być gustowne i reprezentacyjne oraz wyglądać bardzo naturalnie. Jednakże, aby to osiągnąć, należy sięgnąć po kwiaty z wysokiej jakości materiałów. Piękne sztuczne róże, kalie, chryzantemy, gerbery czy też wrzosy tworzą kompozycje nagrobne, od których ciężko oderwać wzrok. A wszelkie dodatki, np. latarnie, podkreślają piękno dekoracji przeznaczonych na cmentarz. Poniżej prezentuję ekskluzywne dekoracje na grób z latarniami. Warte są uwagi, ponieważ są nietuzinkowe. Należy również dodać, iż każda z nich jest wykonywana ręcznie. Dlatego też nie ma drugiej takiej samej. 

Kompozycja kwiatowa na cmentarz z latarnią nr 140

Kompozycja kwiatowa na cmentarz z latarnią nr 140 to niezwykle piękna i ekskluzywna dekoracja na grób, którą sporządzono w postaci wianka. Kwiaty róży, eustomy oraz kalii zostały umieszczone w wiklinowym wianku. W samym środku stroika umiejscowiono drewnianą latarnię, w którą można włożyć prosty znicz lub świecę. Tym samym płomień podkreśli niesamowitość wiązanki. Na każdym grobie dekoracja ta będzie doskonale się prezentować. Co więcej, nie trzeba żadnych innych dodatków, aby z gustem i klasą udekorować nagrobek bliskiej osoby.

ekskluzywne dekoracje na grób

Wianek  z latarnią błękitna chryzantema nr 198

Wianek z latarnią błękitna chryzantema nr 198 to kolejna ekskluzywna dekoracja na grób, na którą warto zwrócić uwagę. Tak jak poprzednia wiązanka, została ona wykonana w formie wianka. Jej podstawę stanowi wiklinowy okrąg. Zdecydowaną królową kwiatów w tej kompozycji jest chryzantema. Towarzyszą jej jedynie zielone dodatki w postaci liści oraz kwiat kalii. W środku umieszczono drewnianą latarnię, do której można włożyć prosty znicz, wkład lub świecę. Zabieg ten sprawi, iż dekoracja nabierze ciepła i klimatu. Ten typ dekoracji można zastosować zarówno na jasnych, jak i ciemnych grobach. Wianek ten to idealna kompozycja na groby najbliższych osób. 

ekskluzywne dekoracje na grób

Świąteczny wianek z latarnią nr 120

Kolejna kompozycja, która przyciągnęła moją uwagę, jest świąteczny wianek z latarnią nr 120. Fakt faktem jest to kompozycja przygotowana ściśle pod Święta Bożego Narodzenia, jednakże od Wszystkich Świętych czas ten zleci bardzo szybko. Kolorystyka świąteczna (czerwień i zieleń) oddaje w pełni przeznaczenie tego wianka. Floryści podkreślili również ten świąteczny charakter, dodając gwiazdę betlejemską. Dla dodatkowej ozdoby dodano złote jabłuszka i bombki. W centrum wianka znajduje się latarnia, która dodaje odpowiedniego dla tego okresu klimatu. 

stroik

Oczywiście jest to tylko część z kompozycji nagrobnych, którym warto się przyjrzeć. Więcej wspaniałych, nowoczesnych i przede wszystkim gustownych dekoracji na cmentarz można znaleźć na Świąteczne Atelier. Artyści Atelier w każdy element kompozycji nagrobnych włożyli serce i duszę, po to, aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne. Efekt ten z powodzeniem osiągnęli.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.