Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Eleganckie girlandy na grób. Jakie wybrać?

Eleganckie girlandy na grób. Jakie wybrać?
17 września 2020 Marta Justyńska
błękit

Dekoracje na grób nie muszą już być nudne i przypominające cmentarz. Obecnie łamie się wszelkie stereotypy i standardy, dlatego też obecne wiązanki są eleganckie i nowoczesne. Coraz częściej odchodzi się również od tradycyjnych wiązanek i wiązek na rzecz nietypowych i niekonwencjonalnych ozdób. Taką dekoracją jest niewątpliwie elegancka girlanda na grób. Charakteryzuje się ona tym, iż jest długa i wąska. Dzięki temu można układać ją nie tylko wzdłuż grobu, ale również tworzyć z niej różne kształty. Może to być litera S, L lub U. Wszystko zależy od własnej wyobraźni. Dodatkowo ten stroik nie wymaga dodatkowego przyozdobienia, a znicz, który kładzie się na płycie nagrobnej, powinien być jak najprostszy. Poniżej przedstawiam najciekawsze kompozycje nagrobne typu girlandy. 

Elegancka girlanda na grób kochana jesień nr 175

Girlanda na grób kochana jesień nr 175 to ekskluzywna i nietuzinkowa dekoracja na grób. Piękne sztuczne róże w kolorach jesieni tworzą niezwykłą harmonię i doniosłość. Kwiaty otulone zostały zielonym bluszczem i liśćmi paproci. Ta dekoracja jest dość długa, bo ma aż 165 cm. Doskonale się będzie prezentować jedynie na dużych grobach i z dodatkiem jedynie prostego znicza. Podstawę girlandy stanowi sztuczna i elastyczna gałąź, którą można w dowolny sposób formować. 

eleganckie girlandy na grób

Podłużna dekoracja na grób szacunek nr 173

Niezwykłą elegancją i klasą charakteryzuje się dekoracja na grób szacunek nr 173. Beżowe róże wraz z zielonymi dodatkami tworzą nierozerwalną więź i harmonię. Cały stroik umieszczono na elastycznej gałęzi, którą można dowolnie formować. Należy również zaznaczyć, że długość girlandy wynosi 165 cm. Także ten typ stroika nie należy umieszczać na małych grobach. Girlanda szacunek przepięknie będzie wyglądać z prostym zniczem. 

eleganckie girlandy na grób

Nagrobna girlanda kwiatowa spokój błękitu nr 172

Wyróżniającą się na tle innych ozdób nagrobnych jest niewątpliwie girlanda kwiatowa spokój błękitu nr 172. Artyści zadbali o każdy szczegół tej kompozycji. Róże w kolorze błękitu, granatu i pudrowego różu tworzą spokój błękitnego nieba. Kwiaty zostały umieszczone w długiej i elastycznej gałęzi, którą można w dowolny sposób formować. Ze względu na to, że dekoracja ta jest dość bogata, to nie należy przy niej kłaść zbyt zdobnego znicza. Idealnie współgrać z nią będzie znicz jak najprostszy. Pamiętaj, że girlandy potrzebują miejsca. Dlatego też nie należy ich kłaść na mniejszych grobach. Stroik ten ma 165 cm. 

błękit

Girlanda kwiatowa cisza nr 177

Przepiękną girlandę kwiatowa cisza nr 177 tworzą dostojne bordowe chryzantemy. Starannie dobrane sztuczne kwiaty zostały umieszczone w elastycznej gałęzi z dodatkiem paproci oraz bluszczu. Girlanda ma 165 cm i wykonano ją tak, aby możliwe było jej dowolne formowanie. Ze względu na swoje gabaryty ozdoba zdecydowanie lepiej prezentuje się na dużych nagrobkach, aniżeli małych. Nie powinno się również przy niej kłaść dodatkowych ozdób, gdyż może zburzyć to harmonię. Jednakże warto przy niej postawić najprostszy znicz. 

girlanda

Girlanda kwiatowa różowo-niebieska nr 320

Girlanda kwiatowa różowo-niebieska nr 320 to niezwykła kompozycja, która powstała z połączenia róż w kolorze błękitu, granatu i różu. Piękno tych kwiatów i barw uwydatniły zielone dodatki. Floryści umieścili stroik na elastycznej gałęzi. Zabieg ten sprawił, że kompozycję można dowolnie formować. Bez większego problemu można ułożyć girlandę w literę S, U lub L. Można z niej stworzyć również okrąg, a do niego włożyć prosty znicz. Warto zaznaczyć, że stroik ma 165 cm długości, dlatego też należy go stosować jedynie przy dużych grobach.

błękit

Więcej kompozycji nagrobnych znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.