Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Kompozycje nagrobne w misach

Kompozycje nagrobne w misach
30 sierpnia 2020 Marta Justyńska

Kompozycje nagrobne w misach

Wybierając się na cmentarz do najbliższych, z pewnością pragniesz, aby kompozycja nagrobna, którą wybierasz, była elegancka, wyjątkowa oraz oddawała charakter danej pory roku. W stoiskach przy cmentarzach często nie znajdziesz bukietu nagrobnego, który trafi w Twój gust. Wynika to przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, ograniczonej powierzchni stoiska. Po drugie, masowości stroików nagrobnych. Wybierając nasze wiązanki nagrobne wykonywane ręcznie, zyskujesz pewność, iż dekoracja ta będzie spersonalizowana, ponieważ w każdą  naszą kompozycję wkładane jest serce i dusza artysty. Wysokiej jakości sztuczne kwiaty tworzą kompozycję nagrobną dostosowaną do konkretnej pory roku. Poniżej zaprezentowane zostały najciekawsze kompozycje nagrobne w misach.

Jesienne kompozycje nagrobne

Jesień to pora, w której królują chryzantemy, astry, jesienne róże, czy też dalie. Kompozycje nagrobne Atelier przełamują ogólne standardy przy tworzeniu dekoracji nagrobnych poprzez dodanie niekonwencjonalnych dodatków. Przykładem jest tu stroik nagrobny wrzesień nr 337.

jesienne kompozycje nagrobne

Wśród jesiennych róż, żółtych goździków oraz białej gerbery znajdziesz słonecznik, owoce jarzębiny, kaliny oraz jabłka. Zielone dodatki uzupełniają całość dekoracji. Ceramiczna miska, w której umieszczona została kompozycja, dodaje nie tylko elegancji, ale przede wszystkim stabilności.

Zimowe kompozycje nagrobne

Po jesieni zawsze przychodzi zima, a wraz z nią chłód, mróz oraz biel. Jest to również okres, w którym odwiedza się groby bliskich, w szczególnoci przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamiast „oklepanych” gwiazd betlejemskich, warto pomyśleć o różach w kolorach bieli i błękitu. Poniżej prezentujemy zimowy stroik nagrobny styczeń nr 340

zimowa kompozycja nagrobny styczeń

Róże w kolorze zimy stanowią clou całej kompozycji, ponieważ dodają jej elegancji oraz charakteru. Dodatkowo wyjątkowości tej dekoracji dodają delikatne, posrebrzane bombki, oszronione gałązki oraz zielone listki. Kolorystyka ta sprawia, że wiązanka nagrobna dobrze prezentuje się zarówno na jasnym, jak i ciemnym grobie. 

Wiosenne stroiki nagrobne

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią Święta Wielkanocne. Jest to okres, który wprowadza nas w czas zadumy oraz wspominanie osób, których już nie ma między nami. Wybierając się na cmentarz, z pewnością szukasz czegoś, co oddałoby charakteru świąt. Doskonale się w tej roli sprawdzi stroik na cmentarz wiosenny nr 268 jako pięką kompozycja nagrobna w misie

stroik na cmentarz wiosenny

Ten bukiet nagrobny umieszczony został w ceramicznej misie, która dodaje mu stabilności. Skomponowany on został z kwiatów, które kojarzą się z wiosną, czyli z żonkili oraz tulipanów. Zielone elementy sprawiają, że kolor kwiatów jest bardziej wyeksponowany. 

Późną wiosną możesz postawić na grobie bliskiego dekorację kwiatową maj nr 279

dekoracja kwiatowa maj

Wyjątkowości tej kompozycji dodają delikatne frezje wraz z różami oraz kwiatami jabłoni. Róż, biel oraz błękit dodają stroikowi ciepła. Zielone elementy zgrabnie otuliły kwiaty, natomiast całość umieszczona została w ceramicznej misie.

Kompozycje nagrobne na lato

W okresie letnim nadal króluje żółć oraz pomarańcz. Dodatkowo dochodzą jeszcze głębokie czerwienie, uspokajające zielenie, orzeźwiający błękit oraz granat. Wychodząc naprzeciw trendom, sezonowości oraz waszym upodobaniom, stworzyliśmy dla Was stroiki nagrobne stworzone z wysokiej jakości sztucznych kwiatów, aby sezonowość to była zachowana. Pierwszą z takich ozdób nagrobnych jest kompozycja kwiatowa czerwiec nr 300. 

kompozycja kwiatowa czerwiec

Ta oryginalna i elegancka kompozycja została stworzona dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalność. Kwiaty róż, storczyka oraz lawendy zostały umieszczone w ceramicznej misie, która sprawia, że stroik jest stabilniejszy. Ciekawego klimatu ozdoby dodaje tu stonowany fiolet oraz miętowa zieleń. Produkt ten to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią ostrych i wyrazistych kolorów.

Kolejna letni stroik nagrobny to kompozycja kwiatowa lipiec nr 305.

kompozycja kwiatowa lipiec

Wiązanka ta charakteryzuje się soczystymi kolorami. Postawienie jej na grobie bez wątpienia sprawi, że będzie się wyróżniać. Kompozycję stworzyliśmy z różnokolorowych gerber, czerwonych maków oraz granatowych chabrów. Stroik ten doskonale będzie się prezentował zarówno na jasnym, jak i ciemnym grobie. 

Koniec lata to doskonała okazja, aby do stroików na cmentarz dodać słoneczniki. I tu prezentujemy Wam dekorację kwiatową sierpień nr 297.

dekoracja kwiatowa sierpień

Połączenie pastelowej żółci, głębokiej pomarańczy oraz zieleni sprawia, że dekoracja prezentuje się pięknie. Sierpniowym słonecznikom towarzyszą delikatne róże, które sprawiają, że kompozycja nagrobna staje się łagodniejsza. Brązowa, ceramiczna misa to element, który podtrzymuje całą kompozycję.

Więcej kompozycji nagrobnych w misach możesz znaleźć również w Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.