Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Kompozycje nagrobne z białych róż na grudzień

Kompozycje nagrobne z białych róż na grudzień
16 listopada 2020 Marta Justyńska

Grudzień to miesiąc, w którym kończy się jesień, a zaczyna zima. Krajobraz zmienia kolorowy pejzaż, na biały. Otulone puchem śnieżnym otoczenie stało się inspiracją do stworzenia przepięknych kompozycji nagrobnych z białych róż. A dlaczego do dekoracji na grób użyto białych róż? Ponieważ symbolizują one wieczność, pokój oraz niewinność i czystość. Białe róże można kłaść nie tylko na nagrobkach osób, które za szybko odeszły, ale również tych, którzy doczekali sędziwego wieku. Wynika to z faktu, iż białe róże mają uniwersalną symbolikę. Poniżej przedstawiam ciekawe kompozycje, w których bohaterem jest właśnie ten kwiat. 

Przykładowe kompozycje nagrobne z białych róż na grudzień

Stroik nagrobny daleka podróż nr 354

Jeżeli wybierać kompozycję nagrobną z białych róż, to z pewnością należy wziąć pod uwagę stroik nagrobny daleką podróż nr 354. Jest to przepiękna dekoracja na cmentarz wykonana z dostojnych białych róż, dalii oraz niebieskich kalii, które w połączeniu z owocami oraz liśćmi winogron tworzą niesamowitą jedność. Ze względu na to, iż wiązanka ta przeznaczona jest głównie na cmentarz, to umieszczono ją w donicy, po to, aby zachować stabilność przy zmiennych warunkach atmosferycznych. 

kompozycje nagrobne z białych róż

Stroik nagrobny serce w bieli nr 323

Stroik nagrobny serce w bieli nr 323 to przepiękna i nietuzinkowa kompozycja nagrobna z białych róż, która doskonale będzie się prezentować na grobie bliskiej osoby. Dla podkreślenia kontrastu białe róże i kalie otulono w zielone dodatki. Kształt serca symbolizuje miłość oraz oddanie do osoby, którą się straciło. Betonowa podstawka sprawia, że ułożenie kompozycji na grobie nie będzie sprawiało problemu, a zmienne warunki atmosferyczne nie będą już zagrożeniem. 

kompozycje nagrobne z białych róż

Bukiet nagrobny białe noce nr 312

Kompozycją, w której zdecydowanie króluje biała róża, jest bukiet nagrobny białe noce nr 312. Ten przepiękny bukiet na grób wykonano z białych róż oraz kalii. Dodatkowego kontrastu dodają tu zielone liście paproci, bananowca oraz monstery. Całość umieszczono we wkładzie, dzięki czemu położenie bukietu na nagrobku jest szybkie i łatwe. Dekoracja doskonale będzie się prezentowała jednakowo na jasnych, jak i ciemnych grobach. 

kompozycje nagrobne z białych róż

Bukiet i stroik wspomnienia w bieli nr 271

Bukiet i stroik wspomnienia w bieli nr 271 jest to niezwykle elegancki i niepowtarzalny zestaw nagrobny wykonany z białych róż oraz kalii. Delikatność kolorów została podkreślona zielonymi dodatkami w postaci bluszczu oraz liści paproci. Zarówno stroik, jak i bukiet doskonale prezentują się nie tylko razem, ale również osobno. Dlatego też z powodzeniem można je rozdzielać i układać na dwóch różnych grobach. 

zestaw

Kompozycja nagrobna milczenie nr 238

Kompozycja nagrobna milczenie nr 238 to połączenie białych róż oraz fioletowej eustomy, które tworzą harmonijną całość. Piękną kolorystykę podkreślono zielonymi liśćmi paproci, palmy oraz monstery. Kompozycję wykonano ze sztucznych kwiatów, jednakże do złudzenia przypominają one te naturalne. Wynika to z faktu, iż floryści stosują sztuczne kwiaty tylko wysokiej jakości. Ze względu na to, iż stroik ten jest bardzo elegancki, można użyć go do przyozdobienia grobów nie tylko bliskich osób, ale również znajomych, współpracowników, czy też bohaterów narodowych. 

stroik

Więcej wspaniałych kompozycji nagrobnych z białych róż znajdziesz w sklepie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.