Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Najlepsze wianki na cmentarz.

Najlepsze wianki na cmentarz.
20 września 2020 Marta Justyńska
stroik

Wybierając się na groby bliskich, często kupuje się różnego rodzaju ozdoby na pomnik. Nie może być to kompozycja pierwsza lepsza, lecz coś wyjątkowego. Dlatego podczas wybierania powinno się wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, to, z jakich kwiatów kompozycja ma się składać. Po drugie, to, w jakiej kolorystyce ona ma być. Ważne jest również, jaki stroik wybrać. W sklepach można znaleźć nie tylko bukiety oraz wiązanki, ale również wianki. Te ostatnie stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych stroików, które można kupić przy cmentarzach. Najlepsze wianki na cmentarz to te, które są wykonywane ręcznie. Poniżej przedstawiam najciekawsze z nich. 

Wianek nagrobny poranek nr 342

Wianek nagrobny poranek nr 342 jest to przepiękna i delikatna kompozycja nagrobna, która idealnie pasuje do każdego typu nagrobka. Ozdoba ta została wykonana z wysokiej jakości sztucznych kwiatów i dodatków. Do jej stworzenia zostały wykonane z róż, orchidei, słoneczników, winogron oraz zielonych dodatków w postaci liści, które umieszczone na wiklinowym kręgu tworzą nietuzinkowy wianek. Kompozycja została stworzona w pięknych kolorach bieli, różu oraz żółci, które wraz z zielonymi dodatkami tworzą ciepło i harmonię. Aby podkreślić wyjątkowość ozdoby, w środku można umieścić prosty znicz. 

Najlepsze wianki na cmentarz

Wianek nagrobny pistacjowa eustoma nr 334

Kolejną ozdobą, na którą warto zwrócić uwagę, jest wianek nagrobny pistacjowa eustoma nr 334. Do jej wykonania wykorzystano sztuczne kwiaty w pastelowych kolorach, które na tle zielonych dodatków tworzą harmonię i subtelność. Artyści umieścili kompozycję kwiatową na specjalnym, wiklinowym podkładzie. Ze względu na to, iż jest to wianek nietuzinkowy i elegancki, z powodzeniem będzie pasował na każdy rodzaj nagrobka. Aby stworzyć tę wyjątkową kompozycję, wykorzystano róże, gerbery i kwiaty eustomy. 

najlepsze wianki na cmentarz

Wianek na cmentarz w czerwieni nr 253

Wianek na cmentarz w czerwieni nr 253 to niezwykłe połączenie czerwieni i zieleni. Floryści, którzy stworzyli tę kompozycję, zadbali o każdy szczegół, po to, aby kompozycja doskonale się prezentowała. Czerwień to kolor elegancji i miłości, natomiast zieleń uspokaja i wycisza, dlatego łącząc ze sobą te barwy, zachowany jest odpowiedni klimat. Ozdoba została umieszczona na iglastym wianku. Dodając do niej prosty znicz, podkreślisz piękno kompozycji. W kompozycji tej zdecydowanie królują róże, pełniki oraz jabłuszka. 

stroik

Świąteczny wianek z latarnią nr 120

Świąteczny wianek z latarnią nr 120 to idealne rozwiązanie, aby przyozdobić grób na święta. Iglaste gałęzie, liście paproci oraz gwiazda betlejemska oddają świąteczny charakter. Podstawą całej dekoracji jest wiklinowy, biały wianek. Całość idealnie dopełnia przepiękna, prosta latarnia, która zapalona tworzy odpowiedni dla danego sezonu klimat. Tego typu kompozycja doskonale sprawdza się do przyozdobienia każdego typu nagrobków. 

stroik

Mniejszy wianek słodki listopad nr 97

Mniejszy wianek słodki listopad nr 97 to przepiękna i elegancka dekoracja na grób, w której zdecydowanie tryumfują czerwień, róż oraz szarość. Do stworzenia tego niesamowitego wianka wykorzystano róże oraz chryzantemy, czyli po prostu kwiaty jesieni.  W tej dekoracji nie ma nic przypadkowego. Wszystkie zarówno główne elementy, jak i dodatki tworzą razem nierozerwalną więź. W wianku można również umieścić prosty znicz, który doskonale podkreśli piękno kompozycji.

stroik

Więcej ciekawych i niepowtarzalnych kompozycji znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.