Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Nowoczesne kompozycje na cmentarz na listopad

Nowoczesne kompozycje na cmentarz na listopad
27 października 2020 Marta Justyńska
stroik

Zbliża się listopad, a wraz z nim chłód, wilgoć oraz ponura aura. Drzewa przygotowują się na zimę, zrzucając swoje liście. Krajobraz wokół się zmienia, więc trzeba również zmienić dekoracje nie tylko w domu, czy ogrodzie, ale również na cmentarzu. Nowoczesne kompozycje na cmentarz zostały wykonane z kwiatów i kolorów jesieni, tak aby zharmonizowały się z jesienną scenerią. 

Jakie nowoczesne kompozycje na cmentarz wybrać w listopadzie?

Każda pora roku ma swoje cechy charakterystyczne, które dotyczą nie tylko kwestii pogodowych, ale również roślin, barw oraz długości dnia. Wybierając nowoczesne kompozycje na cmentarz, warto wybrać stroiki z kwiatów, które z tą porą roku się kojarzą. Poniżej przedstawiam dekoracje idealne na listopad. 

Stroik i bukiet listopad nr 374

Przepiękny zestaw stroik i bukiet listopad nr 374 wykonany został z zachwycających, jesiennych chryzantem. Floryści zadbali również, aby kolorystyka również była listopadowa. Biel ze zgaszonym fioletem tworzą niesamowitą harmonię. “Ubrane” jedynie w zielone dodatki, są niezwykle lekkie i eleganckie. 

nowoczesne kompozycje na cmentarz

Kompozycja z wrzosem w naczyniu z sercem nr 199

Kolejną nowoczesną kompozycją na cmentarz jest kompozycja z wrzosem w naczyniu z sercem nr 199. W betonowej donicy artyści umieścili wrzosy, sukulenty oraz bluszcz. Zabieg ten sprawił, że dekoracja jest oryginalna i niezwykle elegancka. Trzeba również podkreślić, że ten typ stroika można umieszczać nie tylko na cmentarzu, ale również w domach i balkonach. 

nowoczesne kompozycje na cmentarz

Wianek z gerberą nr 96

Wianek z gerberą nr 96 to kolejna kompozycja, na którą zwróciłam uwagę, ponieważ jest nietuzinkowa i przepiękna. Powstała ona z połączenia kwiatów róży, piwonii, no i oczywiście moich ulubionych gerberów. Dekoracja ta jest doskonałym wyborem dla tych, dla których przejadły się tradycyjne wiązanki, które można kupić w przycmentarnych stoiskach. W środek stroika można włożyć dodatkowo prosty znicz lub latarnię. Dzięki temu ciepło płomieni doskonale podkreśli piękno stroika. 

nowoczesne kompozycje na cmentarz

Stroik na cmentarz płomień nr 174

Stroik na cmentarz płomień nr 174 to niezwykła i nowoczesna kompozycja na cmentarz wykonana w postaci girlandy. Do jej stworzenia floryści użyli wysokiej jakości sztucznych kwiatów tj. róże oraz chryzantemy. Ze względu na to, iż jest długa i elastyczna, to można ją dowolnie formować, np. w literę S lub U. Nie należy przy niej kłaść dodatkowych zdobień, a znicz powinien być jak najprostszy. 

stroik

Dekoracja na płytę jesienne kolory nr 179

Prawdziwą perełką jest dekoracja na płytę jesienne kolory nr 179. Wykorzystane w niej zostały nie tylko jesienne kwiaty, ale również i kolorystyka. Piękno róż, kalii oraz dalii zostało podkreślone poprzez zielone dodatki, tj. liście bananowca, paproci, oraz monstery. Ten typ dekoracji z powodzeniem można kłaść na każdy typ nagrobka. 

stroik

Więcej wspaniałych i nowoczesnych kompozycji na cmentarz znajdziesz na stronie Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.