Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów. Unikalne wzory

Stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów. Unikalne wzory
27 września 2020 Marta Justyńska
stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów

Zbliżające się wielkimi krokami Święto Zmarłych, to doskonała okazja, aby pomyśleć o nowych stroikach na cmentarz ze sztucznych kwiatów. Jeśli przejadły Ci się tradycyjne bukiety i wiązanki w kolorach stricte żałobnych, a chciałabyś tego dnia odpowiednio oddać pamięć zmarłemu, to możesz znaleźć niekonwencjonalne stroiki. Różnią się one od tradycyjnych wiązanek przede wszystkim kształtem, wielkością, czy też różnymi dodatkami lub ich brakiem. Rezygnując z tradycyjnych chryzantem, na rzecz oryginalnej dekoracji ze sztucznych kwiatów, sprawisz, iż grób będzie wyglądał nieprzeciętnie i nieoklepanie. Poniżej przedstawiam stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ się niezwykłe i wyjątkowe. 

Wyjątkowe stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów

Bukiet z hortensji natura

Hortensja to niezwykły kwiat, ponieważ charakteryzuje się bujnymi kwiatami. Nic więc dziwnego, że ludzie hodują go w swoich ogrodach. Stał się on dla florystów inspiracją, aby stworzyć przepiękny i prosty bukiet z hortensji natura. Jest on wyjątkowy, bo jest prosty i nie zawiera zbędnych dodatków. Jedynie urok kwiatów podkreślają zielone liście monstery. Dodatkowo ten bukiet jest uniwersalny. Nie trzeba nim jedynie przyozdabiać nagrobków, ale można go również włożyć do ozdobnego wazonu w domu. 

stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów

Bukiet na cmentarz nr 138

Bukiet na cmentarz nr 138 to nietuzinkowa i nieprzekombinowana dekoracja na grób. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wiązanek i bukietów, które można dostać pod cmentarzem. Bukiecik złożony z czerwonych róż i kalii został umieszczony na wiklinowym okręgu. Piękno kwiatów podkreślają zielone liście winorośli. 

stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów

Kompozycja nagrobna zadumany anioł nr 53

Kolejną niezwykłą dekoracją cmentarną jest kompozycja nagrobna zadumany anioł nr 53. Do jej stworzenia wykorzystano czerwone, sztuczne róże. Floryści umieścili je w podstawie wykonanej z brzozowej kory. Zabieg ten sprawił, że dekoracja wygląda bardzo realistycznie i naturalnie. Przy kwiatach umieszczono zadumanego aniołka, który zachęca do refleksji oraz wspomnień. Należy podkreślić, że figurka dodaje stabilności ozdobie i bez żadnego problemu można ustawić ją na grobie. Ten stroik na cmentarz ze sztucznych kwiatów jest wyjątkowy i prosty. 

stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów

Kompozycja z aniołkiem cisza nr 61

Kompozycja z aniołkiem cisza nr 61 powstała z majestatycznych róż i kalii w kolorze cappuccino. Wiązanka z figurką została umieszczona w skrzynce z kory, która z powodzeniem stabilizuje cały stroik. Dzięki ciężkim elementom dekoracji nie musisz obawiać się, że stroik zostanie zdmuchnięty przez wiatr. Aby podkreślić piękno stroiku, można przy nim postawić albo proste świeczki, albo prosty znicz. 

stroik

Sztuczny storczyk écru nr 235

Im mniej dodatków w kwiecie, tym lepiej i bardziej elegancko. Tym właśnie cechuje się stroik na cmentarz ze sztucznych kwiatów storczyk écru nr 235. Naturalnie wyglądające kwiaty na tle zielonych liści, zostały umieszczone w masywnej doniczce, która chroni stroik przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Te sztuczne storczyki można z powodzeniem wykorzystać nie tylko na cmentarzach, ale również w dekoracjach wnętrz. 

stroik

Więcej ciekawych i oryginalnych kompozycji znajdziesz na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.