Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Subtelne dekoracje na cmentarz w bieli. Nowości!

Subtelne dekoracje na cmentarz w bieli. Nowości!
9 października 2020 Marta Justyńska
Subtelne dekoracje na cmentarz

W tym roku niepodważalnym królem kolorów jest zdecydowanie biel. I dzieje się to nie bez przyczyny, gdyż kolor ten to czystość, niewinność oraz skromność. Kwiaty w bieli tworzą niesamowicie subtelne dekoracje na cmentarz i dlatego też tak chętnie po nie się sięga. Idąc za oczekiwaniami ludzi, stworzono przepiękne kompozycje ze sztucznych kwiatów, które nieprzeciętnym wzorem przyciągają. Delikatność tą idealnie podkreślają zielone dodatki w postaci liści, tworząc tym samym jedność. Poniżej przedstawiam wiązanki, na które szczególnie zwróciłam uwagę. Dodatkowo należy również podkreślić, że są to nowości. 

Zestaw nagrobny noce w Rodanthe nr 379

Zestaw nagrobny noce w Rodanthe nr 379 składa się z przepięknego bukietu umieszczonego w plastikowym wkładzie oraz z gustownego stroika, którego można położyć na nagrobku. Kompozycje te stworzono z białych kwiatów eustomy oraz róż i dlatego też wiązanki są zarazem eleganckie, oraz subtelne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestaw ten rozdzielić. Każdą jego część można umieścić na różnych nagrobkach. Trzeba również zaznaczyć, że kupując w zestawie, przy okazji się oszczędza. Dekoracja doskonale wkomponuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne nagrobki. 

Subtelne dekoracje na cmentarz

Elegancki stroik nagrobny biel z bukietem nr 376

Elegancki stroik nagrobny biel z bukietem nr 376 to prawdziwa perełka wśród kompozycji. Stroik ten jest wyjątkowy, ponieważ został wykonany z przepięknych kwiatów o  niekrzykliwych kolorach. Przyciąga on uwagę osób, które nie lubią przepychu, a cenią sobie prostotę i elegancję. Intencją artystów, którzy ją stworzyli, było osiągnięcie równowagi między białymi kwiatami róży i kali a zielonymi liśćmi monstery i paproci. Wśród subtelnych dekoracji na cmentarz, stroik ten zajmuje wysoką pozycję. 

Subtelne dekoracje na cmentarz

Nagrobny zestaw wstęga bieli nr 370

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie grobu bliskiej osoby bez chryzantem, proponuję nagrobny zestaw wstęga bieli nr 370. Zestaw ten składa się z bukietu umieszczonego w donicy oraz ze stroika leżącego. Lekkości i niepowtarzalności kompozycji dają białe kwiaty chryzantem oraz róż. Dodatkowo kolor został podkreślony zielonymi dodatkami. Dekoracjami tymi można przyozdobić groby nie tylko bliskich, ale również znajomych, czy też współpracowników. 

Subtelne dekoracje na cmentarz

Stroik i dwa bukiety biała eustoma nr 362

Całkowitą nowością jest również stroik i dwa bukiety biała eustoma nr 362. Mimo iż biel została przełamana pistacjowym kolorem kwiatów eustomy, to wiązanka nie straciła swojego subtelnego charakteru. Zestaw ten jest wyjątkowy, bo składa się z dwóch bukietów. Każdy z nich umieszczony jest w gustownej i dekoracyjnej donicy. Nie ma również przeszkód, aby te stroiki rozdzielić. Razem czy osobno dekoracje te będą się prezentować świetnie. 

stroiki

Więcej kompozycji nagrobnych możesz znaleźć na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.