Jeżeli masz pytania i chcesz jak najszybciej uzyskać na nie odpowiedź skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Margareta

Skontaktuj się ze mną jeżeli masz pytania dotyczące dostępności, kompozycji oraz zamówień specjalnych:

mail: margareta@kompozycjenagrobne.pl

tel.: 730-130-260

jesienne kompozycje nagrobne

Wyjątkowe kompozycje nagrobne z kaliami i różami

Wyjątkowe kompozycje nagrobne z kaliami i różami
19 października 2020 Marta Justyńska
wyjątkowe kompozycje nagrobne

Róże i kalie to bez wątpienia niezwykle piękne kwiaty. Każdy z tych kwiatów prezentuje się niezwykle, dlatego też chętnie są wybierane do różnych wiązanek. Róże symbolizują miłość, szacunek oraz pamięć natomiast kalie to symbol podziwu i piękna. Łącząc je ona ze sobą, artyści stworzyli wyjątkowe kompozycje nagrobne. Wiązanki te są nieprzeciętne oraz niepowtarzalne. Kładąc je na grobach najbliższych osób, odda się tym samym należną im część. Poniżej przedstawiam pięć kompozycji, które przykuły moją uwagę. Są naprawdę wyjątkowe. Sama zobacz. 

Nowoczesny stroik na cmentarz kremowy nr 368

Nowoczesny stroik na cmentarz kremowy nr 368 to bez wątpienia niepowtarzalna kompozycja stworzona z pięknych, kremowych róż i dostojnych, żółtych kalii. Podstawę wiązanki stanowią róże, z których „wyrastają” kalie. Całość została otulona zielonymi dodatkami w postaci liści monstery, sukulentów oraz liści paproci. Ta wyjątkowa kompozycja nagrobna doskonale utrzymuje się na grobie, ponieważ floryści umieścili ją w betonowej podstawie. 

wyjątkowe kompozycje nagrobne

Stroik na cmentarz w fiolecie nr 296

Kolejną wyjątkową kompozycją nagrobną, którą się zachwyciłam, jest stroik na cmentarz w fiolecie nr 296. Jest on niezwykły nie tylko dlatego, że został wykonany z pięknych sztucznych kwiatów, ale również dlatego, że nie jest przytłoczony zbędnymi dodatkami. Jedyną ozdobą jest bluszcz. Warta uwagi jest również jego kolorystyka. Artyści wykonali ją w kolorze fioletu, ponieważ jest to barwa pokuty i żałoby. 

wyjątkowe kompozycje nagrobne

Nowoczesny stroik nagrobny kalia nr 264

Nowoczesny stroik nagrobny kalia nr 264 to subtelna i elegancka kompozycja złożona z różowych i czerwonych róż oraz beżowych kalii. Piękno kwiatów oraz ich barwę podkreślają zielone dodatki. Ze względu na to, że stroik został umieszczony w plastikowym, ciężkim talerzu, to ułożenie jej na grobie jest bardzo proste. Wiązanka ta jest odpowiednia na groby najbliższych, jak i osób, z którymi wiązały Cię jedynie stosunki służbowe.

wyjątkowe kompozycje nagrobne

Kompozycja nagrobna subtelność nr 137

Prawdziwym fenomenem jest kompozycja nagrobna subtelność nr 137. Oprócz naszych bohaterów w postaci róż i kalii znajdują się tu również dmuchawce, liście bananowca i monstery. Tworzą one wspólnie wyjątkową kompozycję nagrobną. Warto dodać, że floryści umieścili wiązankę w przepięknej postarzanej wazie, która idealnie będzie wyglądać zarówno na mniejszym grobie, jak i grobowcu. 

stroiki

Kompozycja kwiatowa białe i amarantowe kalie nr 122

Kompozycja kwiatowa białe i amarantowe kalie nr 122 to nowoczesna i elegancka dekoracja na grób, którą można położyć na grobie osób najbliższych, jak i znajomych. Wykonano ją z biało-czerwonych róż oraz różowo- białych kalii, które otulone w zielone dodatki tworzą jedność. Betonowa podstawka sprawia, że ułożenie jej na grobie jest bezproblemowe. 

stroik

Wyjątkowe kompozycje nagrobne znajdziesz również na Świąteczne Atelier.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.